Ogłoszenia Opole na Karczmaumalajki.pl > Praca > Praca za granicą > Magazyn z elektroniką - Praca w Holandii od zaraz

Archiwalne: Magazyn z elektroniką - Praca w Holandii od zaraz

19.04.2022

Magazyn z elektroniką - Praca w Holandii od zaraz
Posiadamy w naszej ofercie również inne satysfakcjonujące prace magazynowe i produkcyjne.
Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo
• zapewnione zakwaterowanie
• pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
• pracę na dłuższy okres czasu
Zakres obowiązków:
• kompletowanie zamówień za pomocą skanera
• kontrolowanie zamówień i jakości produktów
• Przygotowywanie zamówień oraz nadawanie do wysyłki
• poprawne wprowadzanie informacji do systemu zarządzania magazynem
Oczekiwania:
• komunikatywny język angielski
• sprawność fizyczna
• zaangażowanie w powierzone obowiązki
• mile widziane prawo jazdy kat. B- możliwość korzystania z samochodu 150km prywatnie
• mile widziane doświadczenie na wózku widłowym- wyższa stawka godzinowa i wyższa premia!
Pomożemy Ci w zorganizowaniu wyjazdu z Polski do Holandii
Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta nie czekaj i skontaktuj się z nami:

Janusz +48 570 901 449

Szukasz innej pracy zadzwoń:

Iza +48 570 901 913
Kamila +48 570 901 414
Dominika +48 570 901 033

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy