Ogłoszenia Opole na Karczmaumalajki.pl > Praca > Praca za granicą > Praca w Niemczech- produkcja, pakowanie

Archiwalne: Praca w Niemczech- produkcja, pakowanie

21.09.2023

Sortowanie paczek, komisjonowanie i pakowanie – Praca w Niemczech
Praca w Niemczech czeka na Ciebie.
Stanowisko: pracownik produkcji, sortowacz
Miejsce pracy: okolice Frankfurtu nad Menem lub Gotha

Praca bez znajomości języka obcego – praca bez doświadczenia
Atrakcyjna stawka godzinowa.

Opis stanowiska:
Praca w logistycznych magazynach na terenie Niemiec niedaleko Frankfurtu nad Menem oraz w Gotha
Zakres obowiązków:
- sortowanie przesyłek kurierskich
- komisjonowanie produktów spożywczych (np. nabiał, suche produkty, mrożonki)
- pakowanie czekoladek, książek, bielizny
- produkcja i pakowanie drobnych części samochodowych

Oferujemy:
- pracę na dłuższy czas
- atrakcyjne zarobki w €
- darmowe dojazdy do pracy
- zapewnione zakwaterowanie

Zadzwoń już dziś
Dominika tel: +48 570 901 033
Oliwia tel: + 48 577 901 099

Klaver Sp. z o.o. ( KRAZ 18450 )

1 zł