Ogłoszenia Opole na Karczmaumalajki.pl > Usługi i Firmy > Meble na wymiar > Wyjątkowe kuchnie dla mieszkańców Sopotu

wyjatkowe-kuchnie-dla-mieszkancow-sopotu

Wyjątkowe kuchnie dla mieszkańców Sopotu

Gdynia-Orłowo 81-521, al. Zwycięstwa 241/10 08.10.2017


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej wyjątkowej firmy, której głównym obszarem działań jest tworzenie wysokiej jakości mebli kuchennych w mieście Sopot i okolicach. Kuchnie wykonane w naszej pracowni cieszą się zadowoleniem klientów oraz gwarancją długoletniej trwałości i funkcjonalności.

W naszej ofercie znajdą Państwo kuchnie standardowe o klasycznych wymiarach, jak również meble wykonywane na specjalne zamówienie klienta. Wszystkie zlecenia na kuchnie na Terenia miasta Sopot traktowane są ze szczególna starannością w trosce o satysfakcję klienta. W skład naszych zestawów wchodzą między innymi:

szafki kuchenne na wymiar;
zabudowy pod sprzęt AGD;
blaty kuchenne;
szafki wolnostojące;
półki kuchenne.

Wszystkie elementy mebli kuchennych wykonywane są z najwyższej jakości materiałów odpornych na częste użytkowanie. Kuchnie produkowane w mieście Sopot są dla Państwa wyjątkową okazją do stworzenia własnego projektu mebli, który wykonamy z najwyższą starannością. Jesteśmy nastawieni na współpracę i otwarci na pomysły oraz sugestie klienta.

Wszystkie swoje zamówienia wykonujemy w uzgodnionym z klientem terminie. Nasz zespół składa się bowiem z doświadczonych stolarzy i fachowców, którzy jako najwyższe dobra stawiają sobie jakość produktu i satysfakcje użytkownika.  Nasze kuchnie są wspaniałą alternatywą, dla zestawów meblowych z popularnych sklepów sieciowych. Dzięki tej możliwości nie będą Państwo musieli godzić się na kompromisy, albowiem razem stworzymy kuchnię marzeń.

Gwarantujemy nie tylko wysoką jakość, ale również miłą obsługę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Więcej: kuchnie Sopot.

Zapytaj!

Fawre

+48 695 366 110