Ogłoszenia Opole na Karczmaumalajki.pl > Wiadomości > Francja mistrzem świata! I co powie Piechniczek? Ostatnie spotkanie z trenerem na antenie Radia Opole

Francja mistrzem świata! I co powie Piechniczek? Ostatnie spotkanie z trenerem na antenie Radia Opole

Reprezentacja Francji wygrała piłkarskie mistrzostwa świata w Rosji. Francuzi w meczu finałowym pokonali Chorwatów 4:2. Jak spotkanie finałowe i cały mundial oceni Antoni Piechniczek? Komentarz byłego trenera reprezentacji Polski i Odry Opole w porannym programie naszej rozgłośni.Pierwszego gola dla Francuzów, po samobójczym trafieniu, strzelił w 18 minucie Chorwat Mario Mandzukic. Dziesięć minut później wyrównał Ivan Perisic. W 38 minucie Antoine Griezmann po strzale z rzutu karnego dał Francuzom prowadzenie na 2:1. Następnie gole dla Francji zdobywali Paul Pogba (59') i Kylian Mbappe (65'). Drugą bramkę dla Chorwatów w 69 minucie zdobył Mandzukic. Jest to drugie mistrzostwo świata w historii reprezentacji Francji. Pierwszy tytuł zdobyli w 1998 roku jako gospodarze mundialu.Dzisiaj (16.07) w porannym programie Radia Opole dwukrotnie będziemy gościć Antoniego Piechniczka. Najpierw szkoleniowiec skomentuje wydarzenia w Rosji w rozmowie 'W cztery oczy', a kilka minut później z trenerem porozmawiają prowadzący program 'Na dzień dobry'. To będzie ostatnie spotkanie z mundialowym cyklem 'Entliczek, pentliczek, co powie Piechniczek'.